OFERTY PRACY

Elektryk

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia na danym stanowisku
  • wykształcenie zawodowe, techniczne (preferowane: elektryk, elektromonter)
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych silnoprądowych i niskoprądowych
  • montaż sieci napowietrznych
  • budowa linii kablowych
  • montaż stacji transformatorowych
  • pomiary i badania elektryczne

Mile widziane:

  • wykształcenie średnie
  • uprawnienia SEP powyżej 1 kV
  • uprawnienia na podesty ruchome

Kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia cennych umiejętności
  • współpracę z prestiżowymi firmami z branży elektrycznej

Kierownik robót elektrycznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – elektryczne
  • minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu robót elektrycznych
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych
  • j. angielski – znajomość w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • zdolności organizacyjne, zorientowanie na cel oraz samodzielność w działaniu i operatywność
  • czynne prawo jazdy kat. B

  • kierowanie, organizowanie i koordynacja prac na budowie w zakresie elektrycznym
  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu
  • sprawowanie obowiązków kierownika budowy w rozumieniu prawa budowlanego przez cały okres trwania projektu
  • odpowiedzialność za opracowanie harmonogramu postępu robót oraz jego wykonanie
  • prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami
  • realizacja powierzonych zadań w obszarze energetyki zawodowej i przemyśle

  • uprawnienia SEP powyżej 1kV

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od jakości wykonanych prac
  • pracę w stabilnej i sukcesywnie rozwijającej się firmie
  • pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole oraz w gronie doświadczonych pracowników
Shopping Basket